į kasą iš viso: 0,00 €
Kaip prieš perkant patikrinti, ar lempa bus tinkama? 0
Kaip prieš perkant patikrinti, ar lempa bus tinkama?

Kaip prieš perkant patikrinti, ar lempa bus tinkama?

Šviestuvų pirkimas per internetinę parduotuvę yra būdas, kurį renkasi vis daugiau žmonių. Tai greitas ir patogus sprendimas, o apšvietimo kainos dažniausiai yra daug mažesnės nei stacionariose parduotuvėse, nes internetinės parduotuvės negeneruoja tokių didelių kaštų (pvz. nereikia turėti sandėlio patogioje vietoje). Be to, pirkėjai internetu turi prieigą prie neriboto asortimento lempų iš viso pasaulio. Tačiau užsakant apšvietimą per internetinę parduotuvę taip pat kyla sunkumų, kurių nebūna stacionariose parduotuvėse. Tarp jų didžiausia problema yra tinkamo produkto pasirinkimas. Kaip išsirinkti tinkamą lempą, kai jos nematote prieš pirkdami? Kaip iš karto pasirinkti tinkamą šviestuvą? Į šį klausimą atsakysime šiame vadove.

Atlikę šiuos keturis veiksmus, labai padidinsite tikimybę pirmą kartą pasirinkti tinkamą produktą.

1. Nuspręskite, kokias funkcijas turėtų atlikti lempa

Prieš pradėdami paiešką, turite apibrėžti, ko ieškote. Mūsų pasiūlymas dėl funkcijų, kurias gali atlikti lempa:

 • pagrindinis šviesos šaltinis kambaryje;
 • papildomas šviesos šaltinis kambaryje;
 • stalo ar stalviršio apšvietimas;
 • skaitymui ar darbui lempa;
 • šviestuvas, skirtas pabrėžti interjero dizaino elementą, pvz., paveikslą, veidrodį, spintelę;

Kaip pagrindinis šviesos šaltinis kambaryje puikiai tiks šviestuvas su keliomis lemputėmis. Lemputės gali būti eksponuojamos, svarbu, kad šviesa gerai pasiskirstytų visoje patalpoje. Lempa negali būti per aukšta, kad po juo būtų galima vaikščioti. Šviestuvas turi atrodyti įdomiai, nes įėjus iškart bus matomas.

Papildomas šviesos šaltinis kambaryje nebūtinai turi būti toks ryškus kaip pagrindinis. Jis gali būti dekoratyvus ir atmosferinis, lemputės neturi būti per stiprios. Tai gali būti toršeras arba stalinis šviestuvas.

Stalinis ar stalviršio apšvietimas turi turėti uždarą gaubtą, kad šviesa neakintų akių ir kristų tik į vietą po lempa. Čia puikiai tiks pakabinamas šviestuvas.

Šviestuvas darbui ar skaitymui turi būti reguliuojamas ir su uždaru gaubtu, kad šviesa būtų nukreipta tik į norimą vietą.

Visų rūšių kinkietai ir prožektoriai puikiai tinka paryškinimui interjero dizaino ir užstatymo elementus.

2. Išmatuokite kambarį ir nustatykite lempos matmenis

Šviestuvas negali būti nei per didelis, nei per mažas, palyginti su patalpos dydžiu, kad joje neišnyktų ir neapsunkintų savo dydžiu.

 • Vidutinio dydžio patalpoms, kurių plotas 15-25 m2, rekomenduojame iki 50 cm skersmens lubinius šviestuvus.
 • Mažoms patalpoms, kurių plotas yra apie 12 m2, rekomenduojame lubinius šviestuvus, kurių skersmuo yra iki 35 - 40 cm.
 • Patalpoms, kurių lubų aukštis apie 2,5 m, rekomenduojame iki 40 cm aukščio lubinius šviestuvus (virš stalo montuojami šviestuvai gali būti ir aukštesni).
 • Patalpoms, kurių lubų aukštis apie 2,5 m, rekomenduojame iki 210 cm aukščio toršerus.

3. Iš kartono išmatuokite arba iškirpkite nurodytų matmenų stačiakampį

Tik perskaityti matmenis iš techninių duomenų svetainėje gali neužtekti. Prieš perkant verta užsirašyti išmatavimus ir iš kartono iškirpti atitinkamą elementą, o vėliau jį pritaikyti pasirinktoje vietoje. Toks bandymas puikiai įsivaizduos, kaip atrodys gaminio užimama erdvė, kurį ketiname pirkti. Tai leis pamatyti, kaip potencialios lempos matmenys atitiks kitus interjero dizaino elementus.

4. Patikrinkite lempos galią

Prieš pirkdami įsitikinkite, kad lempa suteiks reikiamą šviesos kiekį. Kaitinamųjų lempų atveju bus galima manipuliuoti jų galia, pasirenkant silpnesnius ir stipresnius šaltinius. Lempa su LED moduliu turėtų iš karto turėti reikiamą galią.

Atkreipkite dėmesį į tokius parametrus kaip lemputės galia ir šviesos srautas.

Kiekvienam kambario kvadratiniam metrui rekomenduojame 150 LM. Vidutiniškai apie 8-10W galios LED lemputė turėtų garantuoti 800 LM šviesos. Supaprastinta kambario lempučių skaičiaus pasirinkimo schema gali atrodyti taip.

 • Patalpos nuo 5 iki 10 m2 - 1500 LM - 1 arba 2 LED lemputės.
 • Patalpos nuo 10 iki 15 m2 - 2250 LM - 3 arba 4 LED lemputės.
 • Patalpos nuo 15 iki 20 m2 - 3000 LM - 4 arba 5 LED lemputės.
 • Patalpose virš 20 m2 - 4000 LM ir daugiau - 5-6 LED lemputės ir daugiau.

Panašiai atrodys ir lempos su įmontuotu LED moduliu pasirinkimas.

 • Patalpos nuo 5 iki 10 m2 - 1500 LM - LED lempa, kurios galia apie 10W ir 1500LM
 • Patalpos nuo 10 iki 15 m2 - 2250 LM - LED lempa, kurios galia apie 15W-20W ir 2250LM
 • Patalpos nuo 15 iki 20 m2 - 3000 LM - LED lempa, kurios galia apie 25-30W ir 3000LM
 • Patalpos virš 20 m2 - 4000 LM - LED lempa, kurios galia apie 35-40W ir 4000LM

Santrauka

Atlikus kelis veiksmus ir atsakius į paprastus klausimus prieš perkant lempas internete, bus daug lengviau rasti tinkamą modelį ir tinkamai įsigyti. Tačiau, jei tai neveikia, nesijaudinkite. Prekė gali būti grąžinta į mūsų parduotuvę per 45 dienas. Tuomet, turtingesniais naujais potyriais, kviečiame pirkti dar kartą. Taip pat galite eiti į bestselerių skirtuką ir ten pamatyti populiariausias lempas mūsų internetinėje parduotuvėje.

Dabar žinote, kaip prieš perkant patikrinti, ar lempa bus tinkama. Pasirinkite kategoriją iš toliau pateiktų ir pažiūrėkite, ar pirmą kartą padarėte geriausią pasirinkimą.

Patarimas jums. Pradėkite sekti mūsų neprilygstamą Facebook profilį dabar. Taip nepraleisite naujų pranešimų. Taip pat galėsite naudotis unikaliais nuolaidų kodais ir nemokamais gerbiamų interjero dizainerių patarimais..

Komentarai įrašui (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl