į kasą iš viso: 0,00 €

LemputesLemputės

Puikiai parinkta lemputė vainikuoja visą apšvietimo įrenginį. Kad puikiai apšviestumėte savo interjerą, turite pasirinkti tinkamo galingumo, galios, formos, šviesos kampo ir spalvos temperatūros lemputę. Mūsų parduotuvėje vienoje vietoje rasite kokybiškų, energiją taupančių lempučių, kurios be menkiausių problemų tinka bet kokiam šviestuvui. Naudodami išmaniuosius sprendimus galėsite užtikrinti patogų naudojimą, sumažinti energijos suvartojimą ir įnešti unikalios atmosferos į interjero dizainą.

Lempučių tipai

Netinkamai pritaikyta lemputė nebus suderinama su šviestuvu, todėl renkantis tinkamą modelį svarbu atkreipti dėmesį į lemputės dangtelio, dar vadinamo sriegiu, tipą. Mūsų parduotuvėje rasite platų lempučių su cokolio tipais asortimentą:

  1. E27
  2. E14
  3. GU10
  4. GU5.3
  5. G9

E27 lemputės yra populiariausias lempučių tipas ir yra populiarios dėl visuotinio prieinamumo, paprasto montavimo ir plataus matymo kampo. Jų skleidžiama šviesa tolygiai pasklinda po visą interjerą, todėl jie dažnai naudojami pakabinamuose, lubiniuose ir pastatomuose šviestuvuose. E14 varžto pagrindas dažniausiai naudojamas dekoratyviniuose sieniniuose, naktiniuose ir staliniuose šviestuvuose. GU10 ir GU5.3 sriegiai paprastai naudojami ant paviršiaus ir į apačią montuojamose halogeninėse lempose. Lemputės su G9 sraigtiniu cokoliu naudojamos moderniuose šviestuvuose ir dekoratyviniuose šviestuvuose. Jie išsiskiria aukšta sandarumo klase, apsaugančia mechanizmą nuo drėgmės ir dulkių.

LED lemputės

Šiuo metu populiariausi lempučių modeliai yra tie, kuriuose naudojama LED technologija. Klientai juos vertina dėl įvairių veiksnių. Tarp svarbiausių galima paminėti

  • mažas energijos poreikis
  • galimybė pasirinkti bet kokią šviesos spalvą
  • ilgas tarnavimo laikas
  • neišskiria šilumos
  • draugiškumas aplinkai

LemputesLED lemputės sunaudoja iki 90 % mažiau elektros energijos nei tradiciniai modeliai. Energijos vartojimo efektyvumas reiškia, kad iš tikrųjų sumažėja jūsų sąskaitos už elektrą, tačiau taip pat suteikiama galimybė rūpintis aplinka. Naudodami mažiau energijos, prisidedate prie šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijos mažinimo. Be to, gaminant LED lemputes nenaudojamos nuodingos medžiagos, tokios kaip gyvsidabris ar švinas, todėl jos yra labai ekologiškas šviesos šaltinis. Kitas teigiamas aspektas - ilgas tyrinėjimo laikas. LED lempučių tarnavimo laikas paprastai yra nuo 15 000 iki 50 000 valandų, o tai reiškia iki 10 metų kasdienio lemputės naudojimo! Todėl jums nereikės dažnai jų keisti, kaip įprastų ir halogeninių modelių atveju. Kai šviečia, LED lemputės neįkaista, o tai turi didelės įtakos jų naudojimo saugumui. Juos galima saugiai naudoti vaikų kambariuose, nes liečiant plikomis rankomis oda nenudeginama.

LED lempučių naudojimo patogumą didina ir galimybė reguliuoti šviesos spalvinę temperatūrą pagal savo poreikius. Priklausomai nuo patalpos, kurioje bus šviesos šaltinis, galite rinktis šaltą, neutralią arba šiltą spalvą. Šalta šviesa puikiai tinka biurams, spintoms ir staliniams šviestuvams. Jis padeda susikaupti ir ilgai dirbant nevargina akių. Neutrali šviesa puikiai tinka svetainėms, virtuvėms ir vonios kambariams. Jos spalva panaši į natūralią dienos šviesą ir sukuria malonią bei ramią atmosferą kambaryje. Miegamuosiuose ir vaikų kambariuose verta rinktis šiltos spalvos šviesą. Jis puikiai atpalaiduos ir leis interjere sukurti jaukią, raminančią atmosferą.

Kad ir kokios rūšies lemputės ieškote, ją tikrai rasite mūsų internetinės parduotuvės Elempos.lt asortimente. Siūlome jums geriausius šviesos šaltinius, kuriuos galite lengvai priderinti prie savo interjero.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl