į kasą iš viso: 0,00 €
Grindiniai šviestuvai - kaip jais galime papildyti namų erdvę? 0
Grindiniai šviestuvai - kaip jais galime papildyti namų erdvę?

Toršerai, kitaip dar žinomi kaip grindiniai šviestuvai nuo seno yra svarbi mūsų namų interjero dalis. 

Verta pabrėžti, jog tokie apšvietimo sprendimai išlieka populiarūs ne tik dėl savo puikaus funkcionalumo, tačiau ir dėl savo estetinių bruožų, puikiai prisiderinančių prie tam tikro kambario interjero.

Tiesa, turint omenyje tai, jog internetinėse parduotuvėse mes galime rasti tiek daug pasirinkimo variantų, apsispręsti koks grindinis šviestuvas mums tiks geriausia gali būti ne tokia ir lengva užduotis kaip atrodo.

Šiame straipsnyje - apie grindinius šviestuvus ir tai, kaip reikėtų juos išsirinkti jūsų namams.

Grindinių šviestuvų (toršerų) ypatybės

Kaip minėta, toršerai yra vienas iš populiariausių šviestuvų tipų. Žiūrint kiek labiau iš techninės pusės, tokie šviestuvų variantai yra paprastai priskiriami arba akcentiniams arba tikslinės rūšies šviestuvams.

Akcentinis apšvietimas paprastai pasižymi tuo, jog yra puikus papildomos šviesos šaltinis namuose, škleidžiantis nestiprią ir jaukią šviesą. Tuo tarpu tikslinis apšvietimas yra laikomas tokiu kuris gali suteikti pakankamą šviesos šaltinį tam tikrai erdvei, atitinkamai pakreipiant toršerą norima linkme.

Taigi, abu šie apšvietimai yra aktualūs kiekvienuose namuose. Kyla klausimas, o kaip toršerus reikėtų rinktis?

Renkamės grindinį šviestuvą - kas svarbiausia?

Manome, jog tokio tipo šviestuvus reikėtų rinktis remiantis keliais pagrindiniais bruožais.

Šviestuvo aukštis

Visai kaip ir su kitomis interjero detalėmis, aukštis arba dydis, turės didelės reikšmės renkantis šviestuvą. Pats svarbiausias dalykas yra pasirinkti tokį variantą kuris būtų proporcingas jūsų kambario dydžiui.

Jei kambarys mažas, natūralu, jog didesnių gabaritų šviestuvas atrodys kiek prastokai, o itin dideliame kambaryje per mažas šviestuvas paprasčiausiai bus neefektyvus ir nepastebimas. 

Pats tikslingiausias sprendimas, žinoma, būtų atlikti bent jau preliminarius matavimus savo kambaryje ir pagal tai išsirinkti šviestuvą.

Atliekama funkcija

Kaip minėta prieš tai, toršerai paprastai yra žinomi dėl dviejų savo pagrindinių ypatybių - estetinės, sukuriant papildomą šviesos šaltinį arba funkcinės - labiau orientuojantis į kryptinės šviesos sukūrimą.

Čia reikėtų gerai pagalvoti apie tai kam planuojate naudoti savo naują grindinį šviestuvą. Jeigu tai bus minėta estetinė funkcija, čia kiek mažiau galbūt kreipsite dėmesio į skleidžiamos šviesos stiprumą, tačiau daugiau į galimybę priderinti šviestuvą prie bendro interjero dizaino.

Kalbant tuos kuriems reikia daugiau šviesos - jums, ko gero, bus aktualesnė galimybė pasukti šviestuvą įvairiomis kryptimis, galbūt pačio produkto taupumas elektros energijos atžvilgiu ir kiti panašūs aspektai.

Taigi, prieš apsisprendžiant, gerai įvertinkite funkciją.

Stilistika

Galiausiai įvertinkite estetinį šviestuvo aspektą. Priklausomai nuo jūsų turimos laisvos erdvės, galima rinktis įvairaus dydžio šviestuvų variantus, todėl nesunku bus tą kuris atlikti arba akcentinę arbą foninę funkciją.

Nesvarbu ar siekiate paprasto, o galbūt įmantresnio interjero stiliaus, pats pagrindinis dalykas yra tiksliai žinoti ko norite, kadangi pasirinkimo bet kokiu atveju bus tikrai daug.

Ar tai būtų klasikinis, skandinaviškas, ar galbūt net industrinių elementų turintis šviestuvo variantas, mūsų pagrindinis patarimas būtų laikytis vientisos jūsų interjero tematikos, tuomet tikrai neprašausite.

Pabaigai

Straipsnyje aptarėme toršerus arba grindinius šviestuvus. Tai - svarbus elementas atliekantis tiek praktišką, tiek estetinę funckiją, na o svarbiausia juos rinktis remiantis jų atliekama funkcija ir jūsų kambario stiliumi.

Patarimas jums. Pradėkite sekti mūsų neprilygstamą Facebook profilį dabar. Taip nepraleisite naujų pranešimų. Taip pat galėsite naudotis unikaliais nuolaidų kodais ir nemokamais gerbiamų interjero dizainerių patarimais..

Komentarai įrašui (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl