į kasą iš viso: 0,00 €
Vonios apšvietimas - kaip išsirinkti tinkamą? 0
Vonios apšvietimas - kaip išsirinkti tinkamą?

Tinkamai apšviestas interjeras ne tik turi įtakos jo naudojimo patogumui, bet ir gali pakeisti bet kokį išdėstymą. Rasti vonios šviestuvą, kuris suteiktų komfortą ir funkcionalumą, o tuo pačiu leidžia sukurti jaukią atmosferą, nėra taip paprasta, kaip galėtų pasirodyti. Savo straipsnyje atsakome į klausimą – kaip išsirinkti tinkamą vonios apšvietimą, kuris puikiai apšvies interjerą, pabrėš jo privalumus ir paslėps trūkumus?

skaityti daugiau »
Kaip suplanuoti funkcionalios virtuvės apšvietimą? 0
Kaip suplanuoti funkcionalios virtuvės apšvietimą?

Šiuolaikinė virtuvė yra daugiafunkcinis kambarys. Pagal tyrimų, virtuvėje praleidžiame vis daugiau laiko ir atsiduodame ne tik kasdienėms pareigoms, bet ir kartu švenčiame vaišes, laisvalaikį, ugdome pomėgiams. Norėdami užtikrinti visišką komfortą, mums reikia turėti tinkamą apšvietimą. Kaip stilingai ir ergonomiškai išdėstyti virtuvės šviestuvus, kad jie garantuotų naudojimo komfortą, pabrėžtų interjero estetiką ir suteiktų jam jaukią atmosferą? Pasakinėjame!

skaityti daugiau »
Vaikų kambario apšvietimas - 5 praktiniai patarimai 0
Vaikų kambario apšvietimas - 5 praktiniai patarimai

Kaip apšviesti vaiko kambarį, kad jis taptų draugiška, funkcionalia ir estetiška erdve? Šį klausimą užduoda daugelis tėvų, kurie susiduria su iššūkiu kaip sutvarkyti interjerą mažiausiems. Planuodami sukurti tobulą vaikų kambario apšvietimo išdėstymą, turime atsiminti keletą svarbiausių taisyklių. Mūsų straipsnyje pateikiame 5 praktinius patarimus, kurie padės puikiai apšviesti vaikų kambarį.

skaityti daugiau »
Kaip prieš perkant patikrinti, ar lempa bus tinkama? 0
Kaip prieš perkant patikrinti, ar lempa bus tinkama?

Šviestuvų pirkimas per internetinę parduotuvę yra būdas, kurį renkasi vis daugiau žmonių. Tai greitas ir patogus sprendimas, o apšvietimo kainos dažniausiai yra daug mažesnės nei stacionariose parduotuvėse, nes internetinės parduotuvės negeneruoja tokių didelių kaštų (pvz. nereikia turėti sandėlio patogioje vietoje). Be to, pirkėjai internetu turi prieigą prie neriboto asortimento lempų iš viso pasaulio. Tačiau užsakant apšvietimą per internetinę parduotuvę taip pat kyla sunkumų, kurių nebūna stacionariose parduotuvėse. Tarp jų didžiausia problema yra tinkamo produkto pasirinkimas. Kaip išsirinkti tinkamą lempą, kai jos nematote prieš pirkdami? Kaip iš karto pasirinkti tinkamą šviestuvą? Į šį klausimą atsakysime šiame vadove.

Atlikę šiuos keturis veiksmus, labai padidinsite tikimybę pirmą kartą pasirinkti tinkamą produktą.

skaityti daugiau »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl