į kasą iš viso: 0,00 €
Lauko šviestuvai ir jų rūšys. Kas svarbiausia? 0
Lauko šviestuvai ir jų rūšys. Kas svarbiausia?

Mūsų namo kiemas - tai kur svarbesnė mūsų teritorijos dalis nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Esant geriems orams praktiškai kiekvienas iš mūsų mėgstame jaukiai pasėdėti savo terasoje, pasikviesti draugų ar tiesiog pabūti su savo šeima.

Kitaip tariant, tai yra jaukumo ir komforto kampelis mūsų namuose. Kaip žinia, prie jaukumo ženkliai prisideda ir tinkamas mūsų teritorijos apšvietimas ar tai būtų pats kiemas, jame esantis takas, ar labiau funkcinis variantas apšviečiantis mūsų namą, duris, ar garažo vartus.

skaityti daugiau »
Ką būtina žinoti apie LED žibintus? 0
Ką būtina žinoti apie LED žibintus?

LED žibintai - jau nėra nauja technologija. Tokie apšvietimo sprendimai jau kuris laikas yra naudojami yra naudojami automobilių industrijoje, kasdienėje elektronikoje, na ir žinoma, šviestuvuose naudojamuose apšviečiant namo interjerą ir eksterjerą.

Vis dėl to, nedaugelis žino pagrindinius dalykus apie šį žibintų tipą ir apskritai, kodėl rinkoje matome vis daugiau gaminių naudojančių šią technologiją.

Šiame straipsnyje - plačiau apie tai kas svarbiausiai ir ką kiekvienas turime žinoti apie LED žibintus.

skaityti daugiau »
5 lubinių šviestuvų tipai ir jų naudojimas 0
5 lubinių šviestuvų tipai ir jų naudojimas

Tinkamas apšvietimas - be jokios abejonės yra vienas iš svarbiausių dalykų mūsų būstuose. Nesvarbu ar tai būtų privatus namas, kotedžas, nedidelis butas ar tiesiog vienas iš kambarių, gerai apšviesta erdvė leis kiekvienam žmogui jaustis kur kas jaukiau, saugiau bei užsiimti tam tikra veikla.

Tiesa, išsirinkti šviestuvą atitinkantį visus lūkesčius gali būti ne taip lengva kaip, kad atrodo. Reikia pagalvokite apie tokius aspektus kaip dizainą, funkcionalumą, pačio gaminio kokybę ir t.t. Na, o ką jau bekalbėti, jog skirtingų rūšių šviestuvai taip turi skirtingus savo bruožus.

skaityti daugiau »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl