į kasą iš viso: 0,00 €
 • pardavimas
 • pardavimas
 • pardavimas
 • pardavimas
 • pardavimas
Jungits juoda Track Nowodvorski 8383 Jungits juoda Track Nowodvorski 8383
Gamintojas: Nowodvorski
Kaina: 12,06 € 12,69 €
kiekis
 • pardavimas
Jungits juoda Track Nowodvorski 9453 Jungits juoda Track Nowodvorski 9453
Gamintojas: Nowodvorski
Kaina: 3,49 € 3,67 €
kiekis
 • pardavimas
Jungtis L juoda Track Nowodvorski 9455 Jungtis L juoda Track Nowodvorski 9455
Gamintojas: Nowodvorski
Kaina: 4,36 € 4,59 €
kiekis
 • pardavimas
Jungtis T juoda Track Nowodvorski 9186 Jungtis T juoda Track Nowodvorski 9186
Gamintojas: Nowodvorski
Kaina: 6,56 € 6,90 €
kiekis
 • pardavimas
Jungtis X juoda Track Nowodvorski 9188 Jungtis X juoda Track Nowodvorski 9188
Gamintojas: Nowodvorski
Kaina: 8,11 € 8,54 €
kiekis
 • pardavimas
Track 1m juoda Track Nowodvorski 9448 Track 1m juoda Track Nowodvorski 9448
Gamintojas: Nowodvorski
Kaina: 15,12 € 15,92 €
kiekis
 • pardavimas

Track lemposKanalo žibintai

Šviesos takelių apšvietimas yra funkcionalus sprendimas, leidžiantis suplanuoti sudėtingą apšvietimo išdėstymą, idealiai pritaikytą jūsų individualiems poreikiams. Sekimo sistemos - tai prie lubų tvirtinamos apšvietimo sistemos, kuriomis vienu metu galima maitinti kelias lempas. Jie puikiai tinka biurams, komerciniams pastatams, taip pat namų interjerui. Jie suteikia kambariui šiuolaikiškumo ir užtikrina aukščiausio lygio komfortą. Bėginių šviestuvų sistemas galima lengvai išplėsti naudojant jungtis, o atskirų šviestuvų išdėstymą ant bėgių galima laisvai konfigūruoti. Kodėl nuspręsta naudoti bėginius šviestuvus vietoj klasikinių pakabinamų ir lubinių šviestuvų? Jie leidžia sukurti sudėtingą interjero apšvietimą, sudarytą iš bet kokio skaičiaus šviestuvų, kurie ne tik puikiai apšviečia visą erdvę, bet ir leidžia pabrėžti atskirus jos dizaino elementus.

Išsamus vidaus apšvietimas

Šviesos takelių apšvietimas leidžia sukurti unikalias, funkcionalias kompozicijas. Priklausomai nuo kambario, kuriame įrenginys yra, stiliaus ir tipo, galite rinktis tokius šviestuvus, pvz.

 • praktiški prožektoriai, leidžiantys reguliuoti šviesos kryptį.
 • pakabinami bėginiai šviestuvai
 • dėmės
 • LED juostelės
 • lubiniai šviestuvai

Track lemposDėl daugybės išdėstymo galimybių bėginis apšvietimas gali puikiai derėti prie bet kokio interjero estetikos. Šiuolaikinis įrenginys puikiai dera prie madingų interjerų stiliaus, tačiau taip pat pertraukia ir įdomiai papildo klasikinio ar retro stiliaus įkvėptų patalpų dekorą. Tai universalus sprendimas, kurį galima naudoti bet kurioje erdvėje, nepriklausomai nuo lubų dydžio ar aukščio. Šviestuvais galima apšviesti ilgus koridorius, erdvius gyvenamuosius kambarius ir valgomuosius, taip pat funkcionalias virtuves ir biurus. Apšvietimo įrenginį galima puikiai pritaikyti prie kambario formos arba sukurti unikalius raštus. Šviestuvai ir bėgių sistemų komponentai paprastai būna žievės spalvos - klasikinės juodos ir baltos arba metalinių aukso ir sidabro atspalvių. Šis sprendimas leidžia apšvietimui derėti prie bet kokio interjero dizaino, o kartu jis tampa nesenstantis.

Bėgių sistemas galima suskirstyti į dvi pagrindines pakategores - vienfazes ir trifazes. Vienfazės sistemos atveju visi joje esantys šviesos šaltiniai šviečia vienu metu. Kita vertus, trifazėje versijoje atskiras įrenginio dalis galima įjungti dvigubu jungikliu. Taigi, jei norite, kad atskirus apšvietimo elementus skirtingose patalpos vietose būtų galima įjungti nepriklausomai, rinkitės trifazę šynų sistemą.

Kūrybiški ir funkcionalūs sprendimai

Mūsų bėgelių sistemos suteikia daugybę dizaino galimybių ir leidžia jums įgyvendinti individualų erdvės planavimą. Didžiausi geležinkelių sistemų privalumai yra šie:

 1. Lengvas sistemos išplėtimas
 2. minimalistinis ir universalus dizainas
 3. laisvė kurti unikalias apšvietimo kompozicijas
 4. galimybė išdėstyti atskirus šviesos šaltinius optimaliausiuose taškuose
 5. įdomaus dekoratyvinio elemento interjero dizaine vaidmens atlikimas

Taigi, jei ieškote modernaus, funkcionalaus ir estetiško būsto apšvietimo būdo, bėginiai šviestuvai gali būti puikus sprendimas. Jie leis jums sukurti unikalias kompozicijas, puikiai atitinkančias jūsų individualius poreikius. Ant bėgių montuojami šviestuvai taip pat suteikia daug galimybių keisti interjero dizainą - galima laisvai keisti bėgių laidų ir šviestuvų išdėstymą. "Elempos.lt" pateikiame jums puikiai atrinktą asortimentą praktiškam ir kompaktiškam namų apšvietimui įrengti.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl